Ons team

Maak kennis het team van Edens Plants & Creations.

Marten de Gunst
  • mdegunst@edens-plants.com
  • Verkoper binnendienst
Christiaan Rietberg
  • crietberg@edens-plants.com
  • Directie / Eigenaar
José van den Broek
  • jvandenbroek@edens-plants.com
  • Financiën / P&O
Tjerk van Bruchem
  • tvanbruchem@edens-plants.com
  • Veredelaar & Product Manager Ericaceae
Henrik Rietberg
  • hrietberg@edens-plants.com
  • Directie / Eigenaar
Cees van Boven
  • cvanboven@edens-plants.com
  • Bedrijfsbureau
Jolanda Fuhler
  • jfuhler@edens-plants.com
  • Veredelaar Hebe
Jan Marijnis
  • jmarijnis@edens-plants.com
  • Verkoper buitendienst
Rudolf de Gunst
  • rdegunst@edens-plants.com
  • Jongplantspecialist
Rutger Hoekert
  • rhoekert@edens-plants.com
  • Teeltspecialist
Harry van den Bosch
  • hvandenbosch@edens-plants.com
  • Teeltleider
Bert Rietberg
  • brietberg@edens-plants.com
  • Verkoper buitendienst
Niels Visser
  • nvisser@edens-plants.com
  • Productieleider

Zou je graag bij ons willen werken?

Kijk dan op onze vacature pagina voor meer informatie.